Ustawa dezubekizacyjna - najnowsze informacje

Zebraliśmy dla Państwa informacje publikowane przez media na temat tzw. ustawy dezubekizacyjnej.

Obniżono Ci emeryturę lub rentę? Przeczytaj poniższe informacje

Twoja emerytura została obniżona decyzją administracyją dyrektora Zakładu Emerytalno-Rentrowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji? Zawalcz o przywrócenie świadczenia do należnej Ci wysokości, zwrot przejętych środków oraz odszkodowanie w związku z następstwami decyzji administracyjnej ZER.

Obowiązujące prawo, na podstawie którego emeryci i renciści zostali pozbawieni części należnych im świadczeń budzi poważne zastrzeżenia konstytucjonalistów. Zdaniem ekspertów przepisy ujęte w uchwalonej i podpisanej ustawie mogą stanowić naruszenie podstawowych zasad demokratycznego państwa prawa, ze szczególnym uwzględnieniem zasady zaufania obywateli do Państwa, jak i ochrony praw nabytych. W ocenie ekspertów kluczowa dla właściwej oceny spraw jest analiza procesu legislacyjnego, sposób procedowania i uchwalenia ustawy. Eksperci są zgodni, że świadczenia zostały obniżone niezgodnie z obowiązującym prawem i powinny zostać przywrócone, także Twoje.Jaką Twoją sprawą możemy się zająć?

Od 2008 roku eksperci PREALS Legal reprezentują interesy Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego. Łączymy kompetencje, umiejętności i doświadczenie, które zapewniają kompleksową obsługę prawną. Z uwagą, zainteresowaniem i zaangażowaniem podejmiemy Twoją sprawę.

+48 693 79 79 79

Ekspeci PREALS LEGAL dostępni są w godz. 9:00-16:00. Koszt połączania naliczany jest jak za zwykłe połączenie na numer telefonu w sieci komórkowej.

kontakt@legal.preals.pl

Jesteśmy częścią:

PREALS sp. z o. o., ul. Algierska 17L/5, 03-977 Warszawa
KRS: 0000641513, NIP: 1132920117, REGON: 36562083700000
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł