Doradztwo

Aktualnie pracujemy nad informacjami na temat oferty i usługi. Zapraszamy po więcej informacji wkrótce. Potrzebujesz profesjonalej obsługi prawnej? Zapraszamy, jesteśmy do dyspozycji. 


Poznaj całą ofertę

Doradztwo

Doradzamy Klientom prywatnym, firmom i instytucjom w podejmowaniu decyzji prywatnych i biznesowych.

Planowanie spadkowe

Planujemy i organizujemy postępowania spadkowe, które zapewniają przekazanie majątku zgodnie z wolą Klientów, w sposób pewny i wykonalny.

Planowanie podatkowe

Planujemy i organizujemy działalność firm zgodnie z obowiązującym prawem, które zwiększa skutecznośc modeli biznesowych i osiągnięcie założonych parametrów finansowych. 

Rejestracja spółek

Opracowujemy niezbędną dokumentację, czynności notarialne i przeprowadzany kompleksową rejestrację spółek.

Zabezpieczenie majątku

Organizujemy efektywne zabezpieczenie majątku osób prywatnych i firm na wypadek zdarzeń nieporządanych.

Ochrona prawna

Wdrażamy skuteczną ochronę prawną osób i firm.

Ochrona dóbr osobistych

Chronimy dobra osobiste Klientów prywatnych i firm w postępowaniach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Ochrona własności

Chronimy własność intelektualną Klientów prywatnych i firm w postępowaniach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane osobowe Klientów prywatnych i firm w postępowaniach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Konsultacje

Konsultujemy problemy prawne i wszelkie czynności wymagające profesjonalnych rekomendacji. Doradzamy Klientom prywatnym i firmom podczas spotkań bezpośrednich i z wykorzsytaniem narzędzi do komunikacji na odległość.

Monitoring informacji

Monitorujemy informacje istotne z punktu widzenia spraw Klientów prywatnych i firm. Prowadzimy dochodzenia i śledztwa. 

Reprezentacja

Reprezentujemy interesy Klientów indywidualnych i firm podczas negocjacji, w postępowaniach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Obsługa prawna

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną Klientom indywidualnym i firmom.

Audyt prawny

Przeprowadzamy audyty, których celem jest zidentyfikowanie zagrożeń i szans, przygotowanie kompletnej dokumentacji, w tym wzorów dokumentów i kompleksowe zabezpieczenie interesów osób prywatnych i firm.

Opiniowanie dokumentów

Opiniujemy dokumenty i rekomendujemy zmiany.

Projekty dokumentów

Projektujemy dokumenty (pisma, wnioski, umowy, protokoły, uchwały i inne) na zlecenie Klientów indywidualnych i firm.

Opinie prawne

Przygotowujmy opinie prawne w sprawach dotyczacych Klientów indywidualnych i firmowych.

Negocjacje

Organizujemy i przeprwoadzamy negocjacje oraz reprezentujemy interesy Klientów indywidualnych i firm podczas nagocjacji.

Windykacja należności

Windykujemy należności na zlecenie Klientów indywidualnych i firm. We współpracy z komornikami prowadzimy profesjonalną egzekucję należności.Jaką Twoją sprawą możemy się zająć?

Od 2008 roku eksperci PREALS Legal reprezentują interesy Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego. Łączymy kompetencje, umiejętności i doświadczenie, które zapewniają kompleksową obsługę prawną. Z uwagą, zainteresowaniem i zaangażowaniem podejmiemy Twoją sprawę.

+48 693 79 79 79

Ekspeci PREALS LEGAL dostępni są w godz. 9:00-16:00. Koszt połączania naliczany jest jak za zwykłe połączenie na numer telefonu w sieci komórkowej.

kontakt@legal.preals.pl

Jesteśmy częścią:

PREALS sp. z o. o., ul. Algierska 17L/5, 03-977 Warszawa
KRS: 0000641513, NIP: 1132920117, REGON: 36562083700000
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł