Prawo handlowe

Specjalizujemy się w prawie spółek handlowych. Prowadzimy sprawy, które dotyczą działalności spółek prawa handlowego, w tym sprawy wynikające z obowiązków nałożonyh na te podmioty prawem, a także obsługujemy bieżące procesy administracyjne, prawne, podatkowe i sprawozdawcze. Reprezentujemy interesy wspólników, zarządów i spółek w relacjach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Oferta jest w trakcie zmiany. Zapraszamy po więcej informacji wkrótce. Potrzebujesz profesjonalej obsługi prawnej? Zapraszamy, jesteśmy do dyspozycji. 

+48 693 79 79 79

Ekspeci PREALS LEGAL dostępni są w godz. 9:00-16:00. Koszt połączania naliczany jest jak za zwykłe połączenie na numer telefonu w sieci komórkowej.

kontakt@legal.preals.pl

Oferta dostępna dla

Klienci indywidualni

Firmy


Zobacz w tym jeszcze się specjalizujemy

Prawo
karne

Specjalizujemy się w prawie karnym. Prowadzimy sprawy karne, reprezentujemy Klientów w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
medyczne

Specjalizujemy się w prawie medycznym. Prowadzimy sprawy o odszkodowania i zadośćuczynienia w następstwie błędów medycznych. Reprezentujemy interesy pacjentów i lekarzy w relacjach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
pracy

Specjalizujemy się w prawie pracy. Prowadzimy sprawy, które dotyczą naruszenia praw pracowników i pracodawców. Reprezentujemy interesy pracowników i pracodawców w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
spadkowe

Specjalizujemy się w prawie spadkowym. Prowadzimy sprawy spadkowe, w tym wszystkie sprawy bezpośrednio i pośrednio związane z procedurami spadkowym. Reprezentujemy interesy spadkobierców w sprawach przedsądowych i przed sądami powszechnymi.

Prawo
zamówień publicznych

Specjalizujemy się w prawie zamówień publicznych. Prowadzimy sprawy, które dotyczą internesów wykonawców i zamawiających. Reprezentujemy interesy oferentów, wykonawców i zamawiających w sprawach przedsądowych i przed sądami powszechnymi.

Prawo
spółek handlowych

Specjalizujemy się w prawie spółek handlowych. Prowadzimy sprawy, które dotyczą działalności spółek prawa handlowego, w tym sprawy wynikające z obowiązków nałożonych na te podmioty prawem, a także obsługujemy bieżące procesy administracyjne, prawne, podatkowe i sprawozdawcze. Reprezentujemy interesy wspólników, zarządów i spółek w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
rodzinne

Specjalizujemy się w prawie rodzinnym. Prowadzimy sprawy rodzinne, w tym wszystkie sprawy bezpośrednio i pośrednio związane z rozwodami i opieką nad dziećmi. Reprezentujemy interesy dzieci i rodziców, w tym małżonków w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
cywilne

Specjalizujemy się w prawie cywilnym. Prowadzimy sprawy dotyczące relacji pomiędzy osobami prywatnymi i podmiotami, w tym roszczeń majątkowych i niemajątkowych, spadkowe, rodzinne. Reprezentujemy interesy osób prywatnych i firmy w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
własności intelektualnej

Specjalizujemy się w prawie własności intelektualnej. Prowadzimy sprawy dotyczące relacji pomiędzy osobami prywatnymi i podmiorami, w tym roszczeń majątkowych i niemajątkowych. Reprezentujemy interesy twórców, dysponentów, osób prywatnych i firmy w sprawach przedsądowych, przed prokuraturą i przed sądami powszechnymi.

Prawo
upadłościowe

Specjalizujemy się w prawie upadłościowym. Prowadzimy sprawy, które dotyczą internesów osób prywatnych i firm. Przeprowadzamy postępowania upadłościowe we współpracy z uprawnionymi ekspertami. Reprezentujemy interesy osób prywatnych i firm w relacjach przedsądowych i przed sądami powszechnymi.

 

Prawo
energetyczne

Specjalizujemy się w prawie energetycznym.

Prawo
cyfrowe

Specjalizujemy się w prawie cyfrowym.

Prawo
administracyjne

Specjalizujemy się w prawie administrayjnym.Jaką Twoją sprawą możemy się zająć?

Od 2008 roku eksperci PREALS Legal reprezentują interesy Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego. Łączymy kompetencje, umiejętności i doświadczenie, które zapewniają kompleksową obsługę prawną. Z uwagą, zainteresowaniem i zaangażowaniem podejmiemy Twoją sprawę.

+48 693 79 79 79

Ekspeci PREALS LEGAL dostępni są w godz. 9:00-16:00. Koszt połączania naliczany jest jak za zwykłe połączenie na numer telefonu w sieci komórkowej.

kontakt@legal.preals.pl

Jesteśmy częścią:

PREALS sp. z o. o., ul. Algierska 17L/5, 03-977 Warszawa
KRS: 0000641513, NIP: 1132920117, REGON: 36562083700000
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł