Polityka prywatności

1.      Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady prywatności, przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług scoreo.pl poprzez Serwis.
 
2.     Administrator danych
Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest PREALS sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Algierskiej 17L/5, 03-977 Warszawa.
 
3.     Bezpieczeństwo
W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 
4.    Dane
Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 
5.     Analiza danych
Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a)   poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
b)   poprzez gromadzenie plików “cookies” [czytaj więcej o Cookies],
c)   za pośrednictwem narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics.
 
6.    Sposób gromadzenia danych
Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 
7.    Sposób przetwarzania danych
Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.
 
8.    Przechowywanie i przetwarzanie danych
Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 
9.    Pozostałe zasady
Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 
10.  Zmiana w polityce prywatności
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 
11.    Odnośniki do storn zewnętrznych
W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez administratorów scoreo.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.Jaką Twoją sprawą możemy się zająć?

Od 2008 roku eksperci PREALS Legal reprezentują interesy Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego. Łączymy kompetencje, umiejętności i doświadczenie, które zapewniają kompleksową obsługę prawną. Z uwagą, zainteresowaniem i zaangażowaniem podejmiemy Twoją sprawę.

+48 693 79 79 79

Ekspeci PREALS LEGAL dostępni są w godz. 9:00-16:00. Koszt połączania naliczany jest jak za zwykłe połączenie na numer telefonu w sieci komórkowej.

kontakt@legal.preals.pl

Jesteśmy częścią:

PREALS sp. z o. o., ul. Algierska 17L/5, 03-977 Warszawa
KRS: 0000641513, NIP: 1132920117, REGON: 36562083700000
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł